ABOUT US

Fotografia powinna być czymś więcej niż tylko robieniem zdjęć. Oprócz widoku chwili powinna zatrzymać też jej emocje i uczucia, odtwarzać po latach nie tylko obraz, ale też smak, zapach i wzruszenia, które Wam wtedy towarzyszyły. Do takiej fotografii potrzeba czegoś więcej niż dobrego sprzętu i profesjonalizmu, potrzeba również kreatywności i zaangażowania. Jesteśmy dwójką fotografów dla których robienie zdjęć jest pasją. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy kreatywnie i indywidualnie.

Oferujemy reportaż ślubny dostosowany do Waszych potrzeb i możliwości. Możemy być z Wami od przygotowań do oczepin. Sesje narzeczeńskie i plenerowe możemy wykonać w dowolnym wybranym przez Was terminie. Zdjęcia otrzymacie od nas na nośniku cyfrowym, dodatkowo te które uznacie za najlepsze wywołamy klasycznie na papierze, lub jeżeli będziecie mieli takie życzenie w przekażemy Wam w formie albumu.

Nasza oferta to nie tylko śluby, potrzebujecie reportażu z chrzcin? Myślicie o sesji ciążowej? A może po prostu macie ochotę na sesję portretową? Również jesteśmy do dyspozycji.

Jesteśmy bardzo elastyczni i nie chcemy narzucać wam z góry ustalonych „pakietów”. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą skontaktujcie się z nami celem ustalenia szczegółów i ceny.